top of page
Frame 85.png

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС!

ПОДАРУЙМО ДІМ УКРАЇНЦЯМ

  • Facebook
  • Instagram

Знайомтесь, Євген та Ігор

Привіт, ми Євген Лавренюк та Ігор Фарберов. Упродовж останніх 12 років ми будуємо готелі, кафе та приватні будинки. Коли в Україні почалася війна, ми відразу вирішили робити те, що вміємо найкраще – будувати доступне і комфортне житло. Так з’явився наш проєкт, головною метою якого є дати тимчасовий прихисток українцям. До нашої ініціативи долучилося вже 3 хостели!
 

Ми прагнемо створити другий дім для тих людей, які цього потребують, та зробити його доступним. Ми вже надаємо безоплатне проживання усім дітям до 12 років та зменшили вартість для дорослих. Але з вашою підтримкою ми зможемо зробити ще більше. І навіть невелике пожертвування допоможе досягти цієї мети.

Ми хочемо створити місце, де українці почуватимуться як удома

351986246_276068283_401620018439468_18543231990709338_n_edited.jpg
Катерина.jpg

Безпечне місце для життя

6,5 млн українців стали внутрішніми переселенцями, а 3,2 млн виїхали за кордон через повномасштабне вторгнення Росії. Багатьом із них немає куди повертатися. Наша мета – надати комфортний прихисток тим, хто вимушено залишив свій дім.

Як з’явився наш проект

Результат з квітеня

Ці кошти в першу чергу підуть на дітей, які проживають у хостелі.
Чим більше нам вдасться зібрати тим більше наших гостей ми зможемо охопити.

За кошт донатів у нас безкоштовно проживало

112 діточок

Нам допомогли зібрати

$10572

Ми змогли зменшити на 30% вартість проживання для

384 дорослих

Витрачено

$9679

Про наших гостей

IMG_4045.jpg

"Хуст Хостел"

Хуст

IMGM0320.jpg

"Dream Hostel"

Львів

DSC_734 мини.jpg

"Dream Hostel"

Київ

Наші хостели

До нашої інціативи вже приєдналося 3 хостели. Ми прагнемо збільшити іх кількість, щоб більше українців знайшли собі прихисток!

Нас підтримали

HostelManagement.jpg
efh_circle_logo_highres.png
LOGO STC.png
Villa.jpg

та десятки добрих людей

Group 77.png

Приєднуйтеся до нас!

Зараз проживання в хостелах коштує 5 доларів на добу з людини. Це мінімальна сума, яка дозволяє нам покрити зарплату працівників, комунальні послуги, обслуговування, побутові витрати, податки та частково повернути інвестиції в ремонт. Проте для людей, які втратили житло та роботу, навіть ця ціна є високою. Наша мета – зробити комфортне житло доступнішим. І в цьому нам не обійтися без вас! Навіть невелике пожертвування допоможе досягти мети.